مراسم عروسی و امکانات لازم برای برگزاری عروسی

مراسم عروسی و امکانات لازم برای برگزاری عروسی با تیم تشریفات عروسی شمس العماره : تشریفات عروسی به عنوان اولین موضوعاتی می باشد که هر زوج ایرانی که تصمیم به ازدواج دارند ، به آن توجه می کنند. تشریفات عروسی شامل تمامی مواردی می باشد که یک شب باشکوه و زیبا را برای شما به وجود خواهد آورد.

امکانات لازم برای برگزاری عروسی

امکانات لازم برای برگزاری عروسی

باغ عروسی

باغ برای عروسی از اولین گزینه های است که باید برای رزرو آن اقدامات لازم را انجام بدهید. شما می توانید هم مراسم عروسی را در تالار و هم در باغ برگزار نمایید البته باغ به دلیل اینکه فضای بازی داشته است نسبت به تالار سبب جذابیت بیشتر عروسی می شود. اگر میان این دو گزینه ها دچار تردید شده اید می توانید مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید. تا بتوانید با توجه به شرایطی که داشته اید می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

نکات مهم در انتخاب مکان برگزاری مراسم

در صورتی که شما می خواهید در تابستان و در هوای گرم مراسم خود برگزار نمایید می توانید باغ را برای برگزاری مراسم خود انتخاب نمایید اما اگر در فصولی می خواهید مراسم خود را برگزار نمایید که بارندگی است بهتر است مکان بسته ی را برای مراسم تان انتخاب نمایید.

زمانی که می خواهید مکانی را انتخاب نمایید باید به سیستم گرمایشی و سرمایشی آن دقت نمایید چون اگر یکی از این موارد به خوبی عملکرد نداشته باشد ، سبب می شود شبی ناآرام برای شما و مهمانتان به وجود بیاید.

اگر مراسم عقد شما در مکانی دیگر برگزار می شود حتما باید مکانی که محل برگزاری عروسی است ، به محل عقد نزدیک باشد تا مهمان های شما در رفت و آمد دچار مشکل نشود و در ترافیک گرفتار نشود.

هیچ وقت پیش از اینکه تعداد مهمان هایتان را به صورت دقیق مشخص نکرده اید به سراغ انتخاب تالار عروسی نروید چون ممکن است تالاری را که انتخاب می کنید اصلا مناسب مهمان های شما نباشد. در صورتی که تعداد مهمان های شما زیاد است بهتر است باغ را برای خودتان انتخاب نمایید چون برای مهمان ها فضای بیشتری داشته است و البته در بین مراسم نیز هوای آزاد به راحتی عبور خواهد کرد.

البته نباید جای پارک را فراموش نمایید و باید مکانی را انتخاب نمایید که برای پارک ماشین های تمامی مهمان های شما جای کافی داشته باشد . البته تمیزی محیط نیز بسیار مهم است و باید به آن توجه خاص داشته باشید. مکانی که قرار است مراسم عروسی تان را در آن بگیرید باید کاملا تمیز باشد تا مهمان ها بتوانند با خیال راحت و با ارامش در مراسم شما حضور داشته باشند.

مکانی که قرار است شام را در آن میل نمایید باید بسیار دلچسب و راحت باشد . سعی کنید به نورهای زیبایی و رنگ های که در این مکان وجود دارد دقت کافی داشته باشید.

یکی از مهم ترین مکان های که در تشریفات عروسی بسیار مهم است ، ورودی مکان مورد نظر می باشد که باید به بهترین شکل ممکن طراحی گردد.

انتخاب سرویس طلا

انتخاب سرویس طلای مناسب برای هر عروس خانمی به عنوان یکی از جزهای مهم از تشریفات عروسی به شمار می رود. پس شما می توانید بهترین سرویس طلا را با مطالعه مطالب زیر برای خودتان انتخاب کنید.

زمانی که می خواهید یک سرویس طلای مناسب برای خودتان انتخاب کنید باید رنگ پوست عروس خانم را در مرحله ی اول در نظر داشته باشد اگر پوست عروس خانم سفید است بهتر است از طلای سفید استفاده شود چون طلای زرد برای اینگونه پوست ها اصلا مناسب نیست.

در صورتی که پوست عروس خانم سبزه است سعی کنید طلای که انتخاب می نمایید از ترکیب سفید و زرد باشد. در صورتی که عروس خانم پوست گندمگونی داشته است باید سرویس طلایی را انتخاب کنید که شامل زرد و قرمز باشد چون تنها در همین شکل عروس خانم در مراسم عروسی خود خواهد درخشید.

زمانی که می خواهید مدل گردنبند خودتان را انتخاب کنید به فرم گردن ، بالاتنه ، یقه لباس و … دقت داشته باشید . چون توجه به هر نکته می تواند زیبایی شما را چندین برابر نماید.

لباس عروس

این مورد از امکانات لازم برای برگزاری عروسی ، زمان زیادی را طلب می کند و حتما باید با دقت فراوانی نیز انتخاب شود. عروس خانم ها معمولا ، امروزه به دو روش لباس عروسی خودشان را تهیه می کنند. در روش اول اینگونه است که چند ماه قبل از تاریخ عروسی شان با یک طراح صحبت می کنند و لباس عروسی شان را طراحی می کنند ولی در مدل دوم تمامی مواردی که دوست دارند در لباسشان وجود داشته باشد را با یک طراح در میان می گذارند. افرادی که در انتخاب طرح و نقش و مدل انتخاب بازتری داشته اند می توانند از روش دوم استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید