چگونه فیلم مراسم عروسیتان را دیدنی تر و جذاب تر کنیم؟

چگونه فیلم مراسم عروسیتان را دیدنی تر و جذاب تر کنیم؟ تشزسفات عروسی شمس العماره : اگر می خواهید فیلم های عروسی شما جذاب شود باید دو مرحله را در نظر داشته باشید . که یکی به اقداماتی گفته می شود که پس از فیلم برداری انجام می شود و شامل میکس بر روی فیلم و کارهای ویرایش است و یکی دیگر در زمان فیلم برداری است که شامل نورپردازی، آرایش ، تزئین های داخلی فضا، لباس عروس و داماد و … است.

خدمات مجالس

ضبط نمودن فیلم عروسی

زمانی که فیلم در حال ضبط کردن در تالار عروسی است شما باید به برخی از نکات دقت کنید که در ادامه به آنها اشاره شده است.با ما همراه باشید.

۱- نورپردازی ویژه و خاص

یکی از اصلی ترین قسمت های که در فیلم برداری مهم است ، نورپردازی است.در صورتی که شما اقدام به استخدام یک فیلم بردار کرده باشید که حرفه ی نباشد و دوربین را در مقابل نور بگذارد و در حالتی که فردی پشت نور قرار داده سبب می شود فیلم شفافیت نداشته باشد.

در فیلم های عروسی خود می توانید از نورهای رنگی استفاده کنید که قدرت خفیفی دارند تا فیلمهای شما به این وسیله زیبا گردند.

۲- تزئینات فضای درونی تالار

فضای که می خواهید مراسم عروسی تان را در آن بگیرید باید بسیار خاص و منحصر به فرد باشد. رنگ آمیزی، گل آرایی، چیدمان ،آینه کاری و … همگی در زیبا شدن محیط نقش بسیاری داشته است. زمانی که محیط زیباتر باشد طبیعی است که فیلم عروسی شما نیز زیباتر گردد.

۳- گردش و قدم زدن عروس و داماد

فضای که مهمان ها در آن حضور دارند می تواند خسته کننده و همچنین شلوغ باشد و همین موضوع موجب می شود که فیلم برداری به خوبی انجام نشود. عروس و داماد بهتر است به محیطی دیگر بروند تا بتوانند بهتر فیلم عروسی شان گرفته شود. البته قدم زدن در پارک یا کالسکه سوار شدن بسیار مفید است. این روش ها موجب می شود فیلم عروسی زیباتر گردد.

۴- انتخاب موسیقی شاد و مناسب

یکی از مهم ترین عناصر در فیلم برداری انتخاب موسیقی است که مناسب باشد. وقتی شما موسیقی را انتخاب می کنید باید با فضا و مکانی که فیلم برداری در آن انجام می شود هم خوانی داشته باشد به بیانی ساده تر مناسب شرایط باشد.

مثلا زمانی که همه مشغول رقص هستند باید از موسیقی های شاد استفاده کرد ولی زمانی که عروس و داماد در حال قدم زدن هستن می توان از موسیقی استفاده کرد که ملایم است.

بعد از فیلم برداری (میکس و ویرایش فیلم)

پس از اینکه فیلم برداری انجام می شود نیاز است که فیلم ویرایش شود و همچنین اصلاح آن صورت بگیرد. این کار باید توسط نرم افزارها و افرادی صورت بگیرد که حرفه ی هستند.افرادی که شغلشان فیلم برداری است به خوبی با این کارها آشنایی دارند.

فیلم عروسی جذاب

فیلم عروسی جذاب

برای میکس و ویرایش باید به نکات زیر دقت نمایید:

۱- انتخاب موسیقی مناسب و صداگذاری

اگر جای از فیلم به خوبی موسیقی ضبط نشده یا نیاز است که جایگزینی برای آن صورت بگیرد باید از موسیقی های استفاده کرد که مناسب باشند. نکته ی دیگر این است که می توان از صداگذاری روی فیلم استفاده کرد البته که به فیلم جذابیت می دهند ولی صداگذاری باید توسط صدای عروس و داماد باشد.

۲-افکت گذاری های متفاوت

زمانی که سکانس های فیلم تغییر می کند و سکانس جدیدی شروع می گردند باید افکت های مختلفی ایجاد گردد تا فیلم زیبایی خود را داشته باشد. مثلا زمانی که عروس و داماد به سالن وارد می شوند باید از افکتی استفاده کرد که همزمان نور در صفحه پخش گردد و بعد در زیر نور عروس و داماد وارد شوند. می توان از افکت های دیگری مثل سیاه و سفید کردن و … استفاده کرد.

۳-شفاف نمودن فیلم

گاهی می بینیم که فیلم شفاف نیست و می توان به وسیله نرم افزارهای گرافیکی این کار صورت بگیرد. البته این امکان نیز وجود دارد که دوربین در دست فیلم بردار بلرزد و قسمت های از فیلم خراب شود اما باز هم می توان به وسیله نرم افزارها لرزش ها را از بین برد و فیلم را ویرایش کرد.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس شمس العماره

همیشه در برگزاری مراسم عروسی قبل از اینکه اقدام به کاری کنید بهتر است از افراد با تجربه در این زمینه مشاوره بگیرید . بهترین مشاوران شما می توانند افرادی باشند که همه روزه فعالیتشان و کارشان برگزاری مراسم و مجالس است . تشریفات عروسی و خدمات مجالس شمس العماره همیشه بهترین مشاوره را در این زمینه ارائه خواهد کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناسانه ما بهرمند شوید . با تمامی امکانات و مدرنترین متد های روز دنیا برای برگزاری یک عروسی به یادماندنی در کنار شما هستیم .

خدمات مجالس و تشریفات مجالس شمس آرزوی خوشبختی و سعادت برای عروس و دامادهای خوشگل دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید