ویژگی یک کارت عروسی مناسب

ویژگی یک کارت عروسی مناسب , تشریفات عروسی شمس العماره  : در تعریفی ساده می توانیم اینگونه بگوییم که کارت عروسی ، یکی از کارتهای است که طی آن از مهمان ها دعوت می شود که در مراسم زوج حضور داشته باشند و مهمان ها به وسیله ی آن از تاریخ و زمان دقیق عروسی باخبر خواهند شد.

امروزه مدل های کارت عروسی به صورت چاپی یا دستی هستند. به دلیل اینکه تقاضا و درخواست برای کارت های عروسی زیاد شده است ، به خوبی تنوع در مدل های مختلف احساس می شود و این با وجودی است که در گذشته فقط در بازار مدلهای محدودی وجود داشت.

گاهی دیده می شود که به صورت دستی کارت عروسی را با پاپیون ، روبان یا اکلیل تزئین می کنند و همین موارد سبب ایجاد جذابیت های بیشتر برای کارت عروسی خواهد شد.

ویژگی یک کارت عروسی مناسب

ویژگی یک کارت عروسی مناسب

کارت های عروسی از جنس های مختلفی هستند که می توانیم به کارت های چوبی، حصیری ، مقوایی و پارچه ی اشاره نماییم.برخی از زوجین بر این عقیده هستند که کارت عروسی فقط برای اطلاع رسانی است و زیاد هزینه ی برای آن صرف نمی کنند ولی در مقابل عده ی دیگر هستند که بسیار به این موضوع دقت می کنند و آن را نشانه ی از انتخاب و سلیقه شان می دانند. در ادامه این پست به مختصری از مدلهای کارت های عروسی اشاره کرده ایم.

یکی از مبارک ترین مراسم های که از سالیان دور تا کنون به برگزاری آن اهمیت فراوانی داده اند و قدمت آن بسیار زیاد است ، مجلس نامزدی می باشد. مجلس نامزدی از مجالسی می باشد که بزرگان در آن حضور داشته اند و می توانیم بگوییم که جز جشن های تشریفاتی به شمار می رود. برای اینکه مراسم عروسی برگزار شود ، آداب و رسوم خاصی در آن رعایت می شود و در هر جای ایران این جشن با رسوم خاص خود اجرا می گردد و هر قشری با فرهنگهای متنوعی که دارند این مراسم را برپا می کنند و از فامیل ، دوستان و آشنایان خود در این مراسم دعوت می کنند. در تشریفات عروسی اینگونه نیست که مهمان ها را با تماس تلفنی دعوت کنند بلکه از آنها با کارت دعوت می شود.

زمانی که می خواهید کارت عروسی را انتخاب کنید باید از کارتی استفاده نمایید که ضمن اینکه شکیل باشد ، از زیبایی و جذابیت نیز برخوردار باشد البته با این توصیف متوجه می شویم که اینکار ساده ی نیست که به راحتی انجام گردد.

معمولا عروس و دامادها به علت اینکه مشغله های زیادی دارند نمی توانند برای انتخاب کارت عروسی خود زمان زیادی بگذارد و به همین دلیل در بیشتر مواقع با عجله اینکار را انجام میدهند. بهتر است برای اینکه بهترین کارت عروسی را انتخاب کنید از تیم تشریفات کمک بگیرید.

امروز در بازار کارت های عروس وجود دارد که بسیار خلاقانه هستند و نیاز است که با صبر و حوصله برای انتخاب آنها تصمیم بگیرید.

کارت های سه بعدی از جمله کارتهای هستند که طی دو سال اخیر بسیار از آنها استفاده شده است.اینکه کارت ها شکل های متفاوتی نسبت به کارت های دیگر داشته اند و البته با استقابل گسترده ی از سوی مشتریان روبرو شده اند. در طراحی کارتهای سه بعدی ، از ایده های خاص و منحصر به فرد استفاده شده است که می توان جز ویژگی های اصلی این کارتها به شمار آورد.

کارت های دعوت موزیکال نیز یکی دیگر از کارتهای جدید هستند که بسیار جذاب هستند و مدعوین به محض دیدن آن ، جذب زیبایی آن می شوند. عروس و دامادها می توانند صدایشان را ضبط نمایند و از مهمان ها بخواهند که در مجلسشان حضور داشته باشند.البته این دسته از کارتها به نسبت گذشته زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما به صورت کلی می توان علاوه بر دعوت از مدعوین ، عکس های از محل زندگی تان را تهیه نمایید یا اینکه در کارت جایی برای عکس های ۲ نفره بگذارید.

برخی دیگر از کارتها هستند در آن شرح مختصری از قصه آشنایی عروس و دامادها در آنها درج شده است که در آخر از مهمان ها می خواهند که در مراسم شان حضور داشته باشند.

توصیه خدمات مجالس شمس به شما این است که اگر در انتخاب کارت عروسی ، وسواس زیادی به خرج می دهید ، حتما از یک طراح استفاده نمایید و از او بخواهید تا طرح کارت را برای شما به صورت کاملا اختصاصی طراحی نماید و اگر خودتان نیز ایده های دارید ، با او در میان بگذارید.

اگر طرح کارت برای شما زیاد مهم نیست بهتر است زیاد هزینه برای آن صرف نکنید چون افراد بسیاری هستند که هیچ ذوقی برای نگهداری کارت شما ندارند.


خدمات عروسی  و تشریفات عروسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید