مزایای گرفتن عروسی در باغ عروسی و باغ تالار عروسی

مزایای گرفتن عروسی در باغ عروسی و باغ تالار عروسی , خدمات مجالس شمس العماره : در گذشته به این صورت بود که مراسم عروسی در خانه ها گرفته می شد و البته کم کم با ساخت تالارها شرایط تغییر کرد و دیگر افراد برای بهره مندی از مزایای باغ عروسی و باغ تالار مراسم عروسی شان را در چنین محیط های می گیرند. البته امروزه عروس و دامادها خودشان علاقه دارند که جشن عروسی شان در باغ برگزار کنند اما دلیل این علاقه این است که امکانات متنوعی در اختیار آنها قرار می گیرد.

شما در چنین شرایطی دیگر نگرانی بابت پذیرایی و … ندارید و می توانید با خیال راحت از شب عروسی تان لذت ببرید و همچنین نیازی نیست به فکر نظافت یا کثیفی دیوارها و فرش ها باشید.

گرفتن عروسی در باغ

گرفتن عروسی در باغ

مزایا برگزاری مراسم در باغ عروسی

۱- موقعیت مکانی و دسترسی

خوشبختانه بسیاری از باغ تالارعروسی از شلوغ های شهر به دور هستند و در خارج از شهر ساخته می شوند و مهمان ها دیگر نیازی نیست در ترافیک باقی بمانند و با سختی روبرو شوند . البته به بدین منظور نیست که مکان عروسی باید جایی پرتی باشد که مهمان ها برای پیدا کردن آن زمان زیادی را صرف کنند.

یکی دیگر از مزیت های که باغ عروسی دارند این است که می توان با خیال راحت موزیک را بلند پخش کرد و هر سر و صدای که باشد دیگر همسایه ها را آزار نمیدهد.پس سعی کنید عروسی تان را در چنین مکان های بگیرید که از این یک شب عروسی تان لذت کافی را ببرید.

۲- وسعت و بزرگی باغ

معمولا باغ ها نسبت به تالاهار وسعت و بزرگی بیشتری دارند و از این جهت مهمان ها برای رفت و آمد دچار مشکل نمی شوند  و شما می توانید در این فضای بزرگ با خیال راحت به پایکوبی و رقص بپردازید و البته جایگاه عروس و داماد بین مهمان ها است و آنها می تواند با خیال راحت به همه جشن بپردازند.
برگزاری مراسم عروسی در باغ سبب می شود که مهمان ها در هر جایی که راحت هستند بنشینند و البته سبب می شود که آنها به صورت فشرده در کنار یکدیگر نباشند و اذیت نشوند.

این کار موجب می شود که شما بهتر از مهمان های خود پذیرایی کنید و عروسی تان با نظم بهتری برگزار شود.

۳- نظافت باغ عروسی

یکی دیگر از مزیت های که گرفتن عروسی در باغ دارد این است که نیازی نیست عروس و داماد به فکر کثیف شدن کف یا دیوار ها باشند. عروس و داماد می توانند با خیال راحت به جشن خود برسند و البته از این نظر کمک به بزرگی به آنها شده است و آنها می توانند از مراسم خود لذت ببرند. در کنار میزها ، سطل های زباله ی قرار گرفته است که مهمان ها می توانند زباله هایشان را درون آن بریزند و پرسنل هر چند یکبار آنها را خالی کنند.

۴- پذیرایی راحت تر از مهمان ها

زمانی که مراسم در باغ باشد خیلی راحت تر می توان از مهمان ها پذیرایی کرد و چون میزهای بزرگی برای مهمان ها وجود دارد موجب آسوده تر شدن پذیرایی خواهد شد چون دیگر نیازی نیست به فکر این باشید که میز کوچک است و جایی برای ظرف ها نیست. پرسنل می توانند همه ی لوازم پذیرایی را با خیال راحت روی میز بچینند ولی اگر مراسم تان در تالار باشد این امکان محیا نیست.

۵- مشاهده مهمان ها

فضای باز باغ ها این امکان را به عروس و دامادها می دهند که نسبت به همه ی مهمان های خود دید کاملی داشته باشند و می توانند در طول زمان برگزاری مراسم به آنها سر بزنند. این کار حساسیت برای پذیرایی از مهمان ها را نشان میدهد که قطعا برای آنان رضایت بخش می باشد.

۶- تزئینات کمتر باغ عروسی

در تالار عروسی به نسبت باغ ها حساسیت بیشتری باید به خرج بدهید. با اینکه شما از وسایل متنوع استفاده می کنید ولی این تزئینات به اندازه تالارها نیست. در باغ های تشریفاتی باید برای چراغانی کردن از ریسه ها و نورپردازی و همچنین گل آرایی  استفاده شود.

۷- پارک خودروها

یکی دیگر از مزیت های که برگزاری در باغ تالارعروسی دارد این است که مهمان ها می توانند در فضای که مخصوص باغ ، ماشین هایشان را پارک کنند اما ممکن است تالارها چون درون شهر هستند ، جای پارکینگ کمی داشته باشند.

ماشین مهمان ها باید در فضای مخصوص پارک شود که آنها در زمان برگزاری مراسم هیچ نگرانی در خصوص خودروهایشان نداشته باشند. خدمات مجالس و تشریفات عروسی شمس العماره برای شما بهترین شب را آرزو می کنیم و امیدواریم با ارائه اطلاعات به شما، کمکی به هر چه بهتر برگزاری مراسم شما کرده باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید